Portal Informacyjny Sądów Apelacji Krakowskiej

03.06.2013

W dniu 3 czerwca 2013 r. uruchomiony został Internetowy Portal Informacyjny Sądu Apelacyjnego w Krakowie. Portal znajduje się pod adresem:

Uruchomienie Portalu Informacyjnego Sądu Apelacyjnego w Krakowie ma na celu ułatwienie podmiotom upoważnionym i uprawnionym w myśl obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności stronom postępowania i ich pełnomocnikom, a także sędziom i prokuratorom dostępu do informacji, jakie znajdują się w systemach informatycznych wspomagających biurowość sądową w sprawach rozpoznawanych przed Sądem Apelacyjnym w Krakowie.

Portal Informacyjny Sądu Apelacyjnego w Krakowie umożliwia dostęp do informacji o sprawach prowadzonych w wydziałach Sądu Apelacyjnego w Krakowie:

a)      Wydział I Cywilny
b)      Wydział II Karny
c)      Wydział III Pracy i Ubezpieczeń Społecznych.

Zasady funkcjonowania i warunki korzystania z Portalu Informacyjnego Sądu Apelacyjnego w Krakowie przez strony postępowania i ich pełnomocników szczegółowo określa Regulamin Portalu Informacyjnego Sądu Apelacyjnego w Krakowie.

Za pośrednictwem Portalu Informacyjnego Sądu Apelacyjnego w Krakowie może być realizowany dostęp do informacji o sprawie, jeśli do dnia 1 stycznia 2012 roku sprawa nie została zakończona lub data jej wpływu jest późniejsza.

Zachęcamy wszystkich Radców Prawnych do korzystania z portalu.