Angielski  Rosyjski  Słowacki  Francuski  Facebook  Biuletyn informacji publicznej

Nowa lokalizacja Wydziałów Sądu Okręgowego, Odwoławczego i Rejonowego w Krakowie

Z dniem 3 kwietnia 2017 roku zmieniła się lokalizacja III Wydziału Karnego, IV Wydziału Karnego Odwoławczego, VI Wydziału Karnego Sądu Okręgowego oraz Wydziałów Karnych Sądów Rejonowych: dla Krakowa - Krowodrzy, dla Krakowa - Nowej Huty oraz Krakowa -Podgórza, które zostają przeniesione do pawilonu oznaczonego literą L.

Pawilon L mieści się w nowo wybudowanej części Sądu przy ul. Przy Rondzie 7 w Krakowie usytuowanej od strony wschodniej obecnego budynku. Wzajemne połączenie starszej  i nowej części Sądu następuje poprzez przewiązkę pomiędzy pawilonami B i L.

Jedocześnie informujemy, że zmiania się siedziba III Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego dla Krakowa - Śródmieścia, który zostaje przeniesiony do pawilonu B.

wejscie_do_budynku_L.png