Konkurs plastyczny „Prawa człowieka – prawa dziecka – moje prawa”

balloons-1615032_960_720.jpg

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie serdecznie zaprasza dzieci w wieku 4 – 13 lat do udziału w konkursie na najciekawsze prace plastyczne na temat: „Prawa człowieka – prawa dziecka – moje prawa”. Jesteśmy bardzo ciekawi spojrzenia na to zagadnienie z perspektywy młodego człowieka! Mamy nadzieję, że temat konkursu spotka się z szerokim zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży.

Uwaga: Konkurs jest zaadresowany do wszystkich dzieci – nie tylko dzieci radców prawnych
i aplikantów radcowskich! Zachęcamy do udostępniania informacji o Konkursie Koleżankom i Kolegom Waszych pociech. Przewidujemy atrakcyjne nagrody!

Licząc na zainteresowanie Konkursem informujemy, że nadsyłane prace mogą być sporządzane
w dowolnej technice przy czym nie mogą przekraczać formatu A4 i oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych:

a) Kategoria I – prace Uczestników w wieku 4-6 lat

b) Kategoria II – prace Uczestników w wieku 7-9 lat

c) Kategoria III – prace Uczestników w wieku 10-13 lat

Konkurs trwa od 18 maja do 7 czerwca 2021 r.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć w Regulaminie Konkursu.

Serdecznie zapraszamy!

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO.pdf