Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Konkurs "Kryształowe Serce Radcy Prawnego"

Konkurs "Kryształowe Serce Radcy Prawnego"

 

Krajowa Rada Radców Prawnych ogłosiła XIII edycję konkursu „Kryształowe Serce Radcy Prawnego”.

Uprzejmie informujemy, że od tego roku zmianie ulega formuła Konkursu. W pierwszym etapie radcowie prawni, aplikanci radcowscy, organizacje społeczne, organizacje pozarządowe, organy administracji publicznej, organy wymiaru sprawiedliwości, środowiska prawnicze i inne podmioty wskazane w Regulaminie Konkursu mogą zgłaszać do Okręgowych Izb Radców Prawnych kandydatów spośród radców prawnych i aplikantów danej Izby.

 OIRP w Krakowie prosi o pisemne zgłaszanie kandydatów do konkursu na formularzu stanowiącym załącznik do Regulaminu Konkursu (do pobrania poniżej) w terminie do 24 maja 2021  roku do Dziekana Rady OIRP w Krakowie.

Spośród zgłoszonych kandydatów Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie na posiedzeniu w dniu 27 maja br. wybierze 3 kandydatów i przedstawi ich Kapitule Konkursu w terminie do 7 czerwca 2021 roku.

 W drugim etapie spośród kandydatów zgłoszonych przez poszczególne Izby zostaną wybrani laureaci Konkursu. Wyboru dokona Kapituła Konkursu powołana przez Prezydium Krajowej Rady Radców Prawnych.

Laureaci Konkursu otrzymają tytuł honorowy „Kryształowe Serce Radcy Prawnego”.

 Dodatkowym elementem konkursu będzie głosowanie internetowe, w którym głosować na danego kandydata, zgłoszonego przez  okręgowe izby, może każdy. Głosowanie odbędzie się na stronie internetowej KIRP, a kandydat, który otrzyma największą liczbę głosów od internautów również zostanie nagrodzony.

 

Zachęcam gorąco Koleżanki i Kolegów do zgłaszania kandydatów do XIII edycji Konkursu, gdyż wiadomo mi, iż członkowie naszej Izby chętnie i aktywnie angażują się w działalność charytatywną i społeczną oraz udzielanie pomocy prawnej pro bono.

Dr Marcin Sala-Szczypiński

Dziekan Rady OIRP w Krakowie

 

Poniżej w sekcji do pobrania znajduje się Regulamin z formularzem zgłaszania kandydata (Uchwała nr 174/XI/2021 Prezydium KRRP z dnia 29 marca 2021 r. w sprawie Regulaminu Konkursu „Kryształowe Serce Radcy Prawnego” wraz z załącznikiem).

 

Pliki do pobrania

Uchwała Prezydium KRRP nr 174.XI.2021 - Regulamin.pdf 2.7 MB pdf
Uchwała Prezydium KRRP nr 188.XI.2021 - Kapituła.pdf 193.3 KB pdf
Formularz zgłoszenia - Kryształowe Serce Radcy Prawnego.pdf 420.8 KB pdf
Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP szukajradcy.pl Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa