Angielski  Rosyjski  Słowacki  Francuski  Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Komunikat  Okręgowej Komisji Wyborczej OIRP w Krakowie z dnia 11.03.2020 roku

Komunikat Okręgowej Komisji Wyborczej OIRP w Krakowie z dnia 11.03.2020 roku

 

KOMUNIKAT

Okręgowej Komisji Wyborczej OIRP w Krakowie z dnia 11.03.2020 roku

 

Okręgowa Komisja Wyborcza OIRP w Krakowie informuje, że na wyborach rejonowych w dniach 24 lutego – 6 marca 2020 roku na delegatów na zgromadzenie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie XI kadencji zostali wybrani:

 

1

Adamczyk

Bogusław

KR-881

2

Araszkiewicz

Michał

KR-1770

3

Bartoszcze

Mateusz

KR-1905

4

Barut

Łukasz

KR-1907

5

Basta

Klaudia

KR-1909

6

Bieda

Roman

KR-1913

7

Bielecka

Ewa

KR-1774

8

Biernat-Batko

Anna

KR-1590

9

Bińko

Grażyna

KR-704

10

Boruch

Mariusz

KR-1235

11

Brzostowski

Ryszard

KR-686

12

Buczek

Krzysztof

KR-921

13

Budzowska

Jolanta

KR-922

14

Bułka

Jarosław

KR-4143

15

Całus

Ewa

KR-3337

16

Chwała

Wiesław

KR-1191

17

Cisak-Kochaniewicz

Joanna

KR-829

18

Cymbor

Bogdan

KR-807

19

Dębowska

Aleksandra

KR-3629

20

Dobosz

Kamil

KR-3346

21

Drobot

Wojciech

KR-1227

22

Dudzik

Agnieszka

KR-1646

23

Durbas

Anna

KR-1544

24

Dyrdycki-Borowy

Tomasz

KR-1372

25

Fąfara

Marcelina

KR-3926

26

Filipcová

Beáta

KR-1793

27

Fiutowski

Benedykt

KR-858

28

Frańczuk

Magdalena

KR-1239

29

Frasik

Agnieszka

KR-2730

30

Gasińska

Anna

KR-3644

31

Gawlak

Aneta

KR-2373

32

Gąsiorowska

Lucyna

KR-882

33

Gątkiewicz

Paweł

KR-1595

34

Gierula

Małgorzata

KR-3934

35

Gondek

Maciej

KR-3848

36

Gut

Anna

KR-1102

37

Hołysz

Mateusz

KR-1803

38

Jach-Balicka

Aleksandra

KR-1807

39

Januszek

Olgierd

KR-1602

40

Jasielska-Papierkowska

Anna

KR-2406

41

Jasińska

Katarzyna

KR-1880

42

Jaskowska-Kuś

Justyna

KR-1446

43

Jaworska

Anna

KR-3025

44

Jirnov

Bernard

KR-2410

45

Job

Tomasz

KR-1810

46

Juszczyk

Alicja

KR-692

47

Kadzik

Andrzej

KR-1684

48

Karaś

Anna

KR-523

49

Karaś-Batko

Katarzyna

KR-1195

50

Karnas

Maria

KR-1976

51

Kiebała

Agnieszka

KR-1196

52

Kogutowicz

Michał

KR-2427

53

Kolary

Karolina

KR-1686

54

Kołacz

Jacek

KR-2678

55

Konior-Czarnota

Monika Małgorzata

KR-1197

56

Korpusiński

Tomasz

KR-1033

57

Koszyk-Ciałowicz

Danuta

KR-626

58

Kozioł

Piotr

KR-1689

59

Kozłowska-Kłęk

Małgorzata

KR-1987

60

Krok

Zofia

KR-615

61

Krok

Michał

KR-2143

62

Król

Katarzyna

KR-3697

63

Kuczek

Grzegorz

KR-1691

64

Kućmierczyk

Urszula

KR-484

65

Kulej

Marta

KR-3418

66

Kulig

Dorota

KR-3419

67

Kusch

Andrzej

KR-3991

68

Lato

Piotr

KR-1203

69

Layer

Urszula

KR-1139

70

Łach

Natalia

KR-4112

71

Machlowska

Monika

KR-1559

72

Maciuszek

Renata

KR-616

73

Mac-Szponder

Magdalena

KR-594

74

Majcherek

Jacek

KR-817

75

Mastalerz

Małgorzata

KR-1155

76

Matyasik-Ochlust

Kinga

KR-2485

77

Mazurczak

Tomasz

KR-1898

78

Michno

Jagoda

KR-3727

79

Mikulski

Andrzej

KR-580

80

Mirek

Dawid

KR-4246

81

Misztal

Joanna

KR-3109

82

Miśkiewicz

Aleksandra

KR-3725

83

Mróz

Piotr

KR-1705

84

Naleziński

Bogumił

KR-3592

85

Nowokuńska

Michalina

KR-200

86

Okońska

Katarzyna

KR-1772

87

Ornatowski

Dariusz

KR-1614

88

Pałka

Katarzyna

KR-3593

89

Pasińska

Ewa

KR-1110

90

Pater-Surowiak

Iwona

KR-1209

91

Pietrzak

Aleksandra

KR-213

92

Pietrzyk

Przemysław

KR-2040

93

Pinkas

Agata

KR-937

94

Poje

Maciej

KR-1566

95

Popławski

Piotr

KR-1211

96

Radosz

Adam

KR-2048

97

Radosz

Karolina

KR-2049

98

Rajca

Anna

KR-2304

99

Rebeta

Danuta

KR-633

100

Rogóż

Justyna

KR-2546

101

Rogóż

Marta

KR-865

102

Romanowska

Magdalena

KR-3476

103

Rosiek

Alicja

KR-994

104

Roszczynialski

Krzysztof

KR-1619

105

Rusinek

Michał

KR-3864

106

Sala-Szczypiński

Marcin

KR-1621

107

Scheibe-Dobosz

Marika

KR-4054

108

Sikora

Michał

KR-1858

109

Skowrońska

Monika

KR-1175

110

Skrzyniarz

Joanna

KR-634

111

Skrzyniarz-Wrzyszcz

Agnieszka

KR-1622

112

Smółka

Justyna

KR-535

113

Stachnik

Aleksandra

KR-3779

114

Stańko

Szymon

KR-3891

115

Strutyński

Łukasz

KR-2246

116

Szarzyński

Marek

KR-1146

117

Szczepańska-Chwała

Małgorzata

KR-1220

118

Szepczyńska

Magdalena

KR-1179

119

Szmolke

Paulina

KR-2079

120

Szybowska

Ewelina

KR-1728

121

Świerczek

Leszek

KR-1626

122

Trela

Małgorzata

KR-4082

123

Tyl

Marzena

KR-3236

124

Vogt-Nesterowicz

Urszula

KR-2845

125

Waszęda

Alina

KR-478

126

Węglarz

Bogumił

KR-3524

127

Wielgosz

Bogumił

KR-4308

128

Witkowski

Leszek

KR-301

129

Wojtoń

Małgorzata

KR-2645

130

Woś

Piotr

KR-2856

131

Wronka

Katarzyna

KR-4314

132

Wujczyk

Marcin

KR-2122

133

Zielińska

Agnieszka

KR-1225

134

Żak

Marcin

KR-1444

135

Żak

Agnieszka

KR-1514

136

Żuławiński

Łukasz

KR-3268

137

Żurek-Krupka

Joanna

KR-866

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa