IV Ogólnopolskie Warsztaty Rzeczników Prasowych Okręgowych Izb Radców Prawnych, Lublin, 14-16.09.2017r.

20.09.2017

W dniach 14-16 września 2017r. odbyły się już po raz czwarty i z sukcesem organizowane przez lubelską izbę Ogólnopolskie Warsztaty Rzeczników Prasowych. Warsztaty rzeczników na stałe wpisały się w kalendarz cieszących się dużą popularnością wydarzeń ogólnopolskich, a w tym roku towarzyszyły Spartakiadzie Prawników, po raz pierwszy organizowanej w Lublinie.

Warsztaty były znakomitą okazją do zdobycia doświadczeń związanych z funkcjonowaniem mediów. Szkolenia miały na celu podkreślenie współpracy pomiędzy mediami a rzecznikami prasowymi, i tym razem uczestnicy warsztatów odwiedzili Polskie Radio Lublin, gdzie praktyczne i teoretyczne szkolenie przeprowadziła red. Ewa Mateuszuk. Szkolenie przeprowadził również red. Paweł Rochowicz z dziennika Rzeczpospolita oraz rzecznik prasowy KRRP Grzegorz Furgał. Rzecznicy mieli również okazję spotkać się i porozmawiać z Prezesem KRRP Maciejem Bobrowiczem.

Informacja na stronie internetowej OIRP w Lublinie >>