Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

I Ogólnopolskie Radcowskie Spotkania Muzyczne - 8.10.2022 Tarnów

I Ogólnopolskie Radcowskie Spotkania Muzyczne - 8.10.2022 Tarnów

I Ogólnopolskie Radcowskie Spotkania Muzyczne 8 października 2022 r., g. 19.00, Kino Marzenie w Tarnowie (ul. Staszica 4)

 

Szanowni Państwo,

Drodzy radcowie prawni i aplikanci radcowscy,

Serdecznie zapraszamy Państwa - wraz z rodzinami! - na koncert finałowy Pierwszych Ogólnopolskich Radcowskich Spotkań Muzycznych, który odbędzie się w dniu 8 października 2022 r., w Tarnowie.


Spotykamy się w niemal najstarszym polskim kinie - Kinie Marzenie, przy ul. Staszica 4 w Tarnowie, o godzinie 19.00. Zapewniamy doskonałą zabawę, niezapomniane wrażenia, a przy tym udział w wydarzeniu, które może się okazać początkiem pięknej tradycji.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, udział w koncercie możliwy jest za okazaniem zaproszenia. Uprzejmie prosimy o telefoniczne zgłaszanie udziału w koncercie (tel. 12 410 84 00), a następnie odbiór zaproszenia / zaproszeń (zaproszenie jest jednoosobowe, bezpłatne). Zaproszenia będzie można otrzymać w siedzibie Izby, w Krakowie, przy ul. Francesco Nullo 8/4 (w sekretariacie Izby - piętro IV) począwszy od 30 września 2022 r., albo bezpośrednio, w dniu wydarzenia, w kasach Kina Marzenie.


Izba zapewnia dla osób chętnych przejazd z Krakowa do Tarnowa i z powrotem. Osoby, które zamierzają skorzystać z tej możliwości prosimy o przekazanie nam tej informacji, w momencie telefonicznego zgłoszenia udziału w koncercie, najpóźniej do dnia 5 października 2022 r.Do zobaczenia!

 

 2536_001-page-001.jpg

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP szukajradcy.pl Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa