9 edycja akcji „Prawnicy Chorym Dzieciom"

13.01.2017

„Prawnicy Chorym Dzieciom"

Z przyjemnością informuję o objęciu przez Radę OIRP w Krakowie Patronatu Honorowego nad 9 edycją akcji „Prawnicy Chorym Dzieciom" – w ramach której przedstawiciele zawodów prawniczych co roku wspierają finansowo zakup sprzętu medycznego dla krakowskiego Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego.

Serdecznie zachęcam radców prawnych i aplikantów radcowskich naszej Izby do udziału w tym wyjątkowym projekcie charytatywnym. Darowizny można przekazywać do dnia 31 marca 2017 r. na konto: Fundacja Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie - O ZDROWIE DZIECKA, ul. Wielicka 265, 30-664 Kraków, numer rachunku: 05 1240 4533 1111 0000 5425 8556 (z dopiskiem „Prawnicy Dzieciom 2017”).

Dzięki środkom zgromadzonym w ramach ostatniego, ósmego finału akcji dofinansowano m.in. wyposażenie funkcjonującego w ramach Szpitala Ośrodka Transplantacji. Liczę, że i tym razem wspólnie zrobimy coś dobrego dla małych pacjentów.

Przypominam także, że tradycyjnym elementem akcji charytatywnej „Prawnicy chorym dzieciom” jest turniej piłki nożnej, który tym razem odbędzie się w  niedzielę, 12 lutego 2017 r., w ośrodku treningowym FAME Sport w Krakowie. Szczegółowe informacje na www.prawnicydzieciom.pl.

dr Marcin Sala – Szczypiński

Dziekan Rady OIRP w Krakowie