Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Komunikat Klubu Radcy Prawnego Seniora.

Komunikat Klubu Radcy Prawnego Seniora.

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Klubowicze Klubu Seniora,

Zarząd Klubu Radcy Prawnego informuje, że od 15 marca 2023 r. dyżury w siedzibie Klubu będą pełnione we wtorki w godzinach 14:30-17:00, pokój nr 4 na IV piętrze w budynku biura OIRP w Krakowie, przy ul. Francesco Nullo 8.

Serdecznie zapraszamy członków Klubu Radcy Prawnego Seniora do aktywnego angażowania się w działalność naszego Klubu, którego celem jest integracja i aktywizacja społeczna oraz zaspokajanie potrzeb kulturalnych środowiska radców prawnych.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania propozycji pisemnych lub telefonicznych dotyczących działalności Klubu, poprzez kontakt z Przewodniczącą Klubu mec. Jadwigą Klimaszewską i sekretarzem mec. Joanną Paprocką-Migdał i do spotkań w Klubie w godzinach dyżurów. Telefon do Klubu: 12 417 51 15.

 

Zarząd Klubu Radcy Prawnego Seniora

 

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP szukajradcy.pl Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa