Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej

Koronawirus-Info

Tarcza antykryzysowa w praktyce – poradniki Ośrodka Badań, Studiów i Legislacji


Ośrodek Badań, Studiów i Legislacji KRRP przygotował dwa poradniki dotyczące praktycznych aspektów stosowania tzw. tarczy antykryzysowej.


Wzajemna pomoc


Rozprzestrzeniająca się epidemia wirusa SARS-Cov-2 (koronawirus) spowodowała szereg istotnych trudności, tak jeśli chodzi o wykonywanie naszego zawodu, jak i codzienne funkcjonowanie.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Opinia Podkomitetu ds. Zapobiegania Torturom (SPT)


w związku z pandemią koronawirusa (przyjętą w dniu 25 marca 2020 r.).


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Covid 19 - rola samorządu


Stan panującej obecnie epidemii oraz wprowadzone w związku z nią obostrzenia mają wielowymiarowy, negatywny wpływ na działalność zawodową radców prawnych – zarówno tych prowadzących kancelarie, jak i zatrudnionych w kancelariach, spółkach, jednostkach samorządu terytorialnego i administracji publicznej.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Skrócone praktyczne informacje o rozwiązaniach zawartych w "Tarczy antykryzysowej".


Jak zapewne Państwo wiecie od 31 marca obowiązuje uchwalona przez Rząd tzw. Tarcza antykryzysowa, przewidująca szereg rozwiązanych na gruncie podatkowym, prawnym w szczególności w zakresie prawa pracy na linii pracodawca-pracownik.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Apel Biura Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców


Na prośbę Prezesa Krajowej Rady Radców Prawnych Pana Macieja Bobrowicza publikujemy apel Biura Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców


Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP szukajradcy.pl Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa