Tarcza antykryzysowa w praktyce – poradniki Ośrodka Badań, Studiów i Legislacji

03.04.2020

Ośrodek Badań, Studiów i Legislacji KRRP przygotował dwa poradniki dotyczące praktycznych aspektów stosowania tzw. tarczy antykryzysowej. Pierwszy z poradników ma służyć pomocy radcom prawnym w zapoznaniu się z przyjętymi przez parlament zapisami specustawy dotyczącymi funkcjonowania sądów i organów administracji w dobie epidemii. Drugi odnosi się do wybranych podstawowych problemów oddziaływania specustawy na najistotniejsze sfery funkcjonowania przedsiębiorców.

Za darmo do pobrania na www.kirp.pl!

Tarcza antykryzysowa – poradnik dla radców prawnych. Wybrane zagadnienia
Tarcza antykryzysowa dla przedsiębiorców. Wybrane zagadnienia

Artykuły powiązane

Szkolenie on-line nt. Tarczy antykryzysowej POWTÓRKA

Szkolenie on-line nt. Tarczy antykryzysowej POWTÓRKA

Logowanie - Szkolenie on-line: „Tarczowe i pozatarczowe metody wsparcia pracodawców” - 04.04.2020(sobota) i 05.04.2020(niedziela)
03.04.2020

Skrócone praktyczne informacje o rozwiązaniach zawartych w "Tarczy antykryzysowej".
02.04.2020