Tarcza antykryzysowa w praktyce – poradniki Ośrodka Badań, Studiów i Legislacji

Ośrodek Badań, Studiów i Legislacji KRRP przygotował dwa poradniki dotyczące praktycznych aspektów stosowania tzw. tarczy antykryzysowej. Pierwszy z poradników ma służyć pomocy radcom prawnym w zapoznaniu się z przyjętymi przez parlament zapisami specustawy dotyczącymi funkcjonowania sądów i organów administracji w dobie epidemii. Drugi odnosi się do wybranych podstawowych problemów oddziaływania specustawy na najistotniejsze sfery funkcjonowania przedsiębiorców.

Za darmo do pobrania na www.kirp.pl!

Pliki do pobrania

Tarcza antykryzysowa – poradnik dla radców prawnych. Wybrane zagadnienia 244.9 KB pdf
Tarcza antykryzysowa dla przedsiębiorców. Wybrane zagadnienia 356.5 KB pdf

Artykuły powiązane

Szkolenie on-line nt. Tarczy antykryzysowej POWTÓRKA

Właśnie zakończyliśmy transmisję szkolenia on-line nt. Tarczy antykryzysowej prowadzonego przez dr Karola Kuliga.
Nie wszyscy chętni mogli uczestniczyć w szkoleniu ze względów technicznych (limit "pokoju" 500 osób), padło też wiele pytań wymagających analizy.

Skrócone praktyczne informacje o rozwiązaniach zawartych w "Tarczy antykryzysowej".

Jak zapewne Państwo wiecie od 31 marca obowiązuje uchwalona przez Rząd tzw. Tarcza antykryzysowa, przewidująca szereg rozwiązanych na gruncie podatkowym, prawnym w szczególności w zakresie prawa pracy na linii pracodawca-pracownik.