Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej

Wzajemna pomoc

W tym nadzwyczajnym czasie zagrożenia epidemią konieczne jest wzajemne wsparcie, społeczna i samorządowa solidarność i pomoc dla potrzebujących.

Musimy jednak wiedzieć, kto tej pomocy potrzebuje. Dlatego tą drogą prosimy o zgłaszanie na adres wzajemnapomoc@oirp.krakow.pl lub pod telefonem 12 41 45 900, informacji o będących w potrzebie Koleżankach i Kolegach - w swoim imieniu, ale też w imieniu tych, którzy o pomoc sami nie poproszą.

Prosimy też osoby gotowe udzielić pomocy – takiej jak zrobienie zakupów, czy zrealizowanie recepty, o zgłaszanie na wskazany adres gotowości takiej pomocy, wraz z określeniem obszaru (dzielnicy), w której pomoc może być udzielona. Chodzi nam, w miarę możliwości, o pomoc „sąsiedzką”, a nie lekceważenie zasad kwarantanny. Postaramy się tą drogą skontaktować potrzebujących pomocy oraz gotowych jej udzielić.

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP szukajradcy.pl Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa