Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Covid 19 - rola samorządu

Covid 19 - rola samorządu

Szanowni Państwo,

 

Stan panującej obecnie epidemii oraz wprowadzone w związku z nią obostrzenia mają wielowymiarowy, negatywny wpływ na działalność zawodową radców prawnych – zarówno tych prowadzących kancelarie, jak i zatrudnionych w kancelariach, spółkach, jednostkach samorządu terytorialnego i administracji publicznej. Rolą samorządu zawodowego w tej wyjątkowej sytuacji jest udzielenie Państwu wsparcia we wszelkich dostępnych dla tego samorządu formach. Aby to wsparcie spełniło swoją rolę i było możliwie najefektywniejsze, chcemy Państwa prosić o zgłaszanie problemów, jakie w Państwa działalności generuje obecna sytuacja oraz potrzeb, w których realizacji możemy pomóc. Zapraszamy zatem do przesyłania na adres: covid@oirp.krakow.pl możliwie krótkich, konkretnych informacji o Państwa problemach, oczekiwaniach i propozycjach inicjatyw samorządu. W takim zakresie, w jakim będzie to możliwe, postaramy się na podstawie uzyskanych informacji podjąć działania wychodzące na przeciw Państwa sytuacji.

Niezależnie od powyższego prosimy także o informację czy są Państwo zainteresowani wsparciem w postaci uzyskania dla kancelarii radców prawnych preferencyjnych warunków kredytowania działalności. Otrzymaliśmy ogólne oferty pochodzące od banków i sprofilowane dla radców prawnych i o ile takie zapotrzebowanie będzie sygnalizowane, podejmiemy starania o pozyskanie dla Państwa konkretnej oferty.

Korespondencję mailową podejmiemy w wybranych przypadkach, a pozyskane przez Państwa informacje będą na bieżąco przekazywane do wiadomości członków Prezydium i do wiadomości członków Rady, podczas jej najbliższego posiedzenia, które odbędzie się 23 kwietnia w formie komunikacji internetowej lub tradycyjnie (wszyscy mamy taką nadzieję).

 

W imieniu Prezydium:

Dziekan Rady OIRP w Krakowie
dr Marcin Sala-Szczypiński

 

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa