Badminton dla członków OIRP w Krakowie

Badminton dla członków OIRP w Krakowie

W październiku możliwość skorzystania z darmowego treningu!

Zapraszamy Państwa do udziału w zajęciach badmintona dla Radców prawnych i Aplikantów OIRP w Krakowie. Treningi prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę Akademii Badmintona (trenerzy z uprawnieniami Światowej Federacji Badmintona, byli wyczynowi zawodnicy), https://akademiabadmintona.pl/krakow/.

Specjalnie dla członków naszej Izby Akademia Badmintona i OIRP Kraków organizują bezpłatne pierwsze zajęcia! Z nieodpłatnej wejściówki można będzie skorzystać po dokonaniu zapisu i uzyskaniu mailowego potwierdzenia. UWAGA: liczba miejsc ograniczona!

Równolegle prowadzone będą zajęcia dla dzieci dlatego na trening można przybyć z dzieckiem. Zajęcia będą odpowiednie dla dzieci w przedziale wiekowym 6 – 15 lat. Dla dzieci radców prawnych/aplikantów pierwsze zajęcia również gratis!

Najważniejsze informacje:

• Kiedy: czwartki w godz. 18.00-19.30.
  • Gdzie: nowa hala sportowa AGH (obok basenu przy ul. Buszka, nieopodal miasteczka studenckiego AGH).
  • Koszt: 50 zł/osobę za trening, przy czym planowane jest częściowe dofinansowanie kolejnych zajęć przez OIRP w Krakowie.

Doświadczenie w grze w badmintona nie jest wymagane. Prowadzący przewidują wprowadzanie elementów gry wyczynowej, niemniej zajęcia dostosowane będą do potrzeb uczestników. Treningi nastawione są nie tylko na ruch ale także (a może przede wszystkim) integrację i dobrą zabawę.

Pierwszy bezpłatny trening odbędzie się już 5 października 2023 r. (godz. 16:30), a następne w kolejne czwartki października. Obowiązują zapisy, można od razu zapisać się na wybrane terminy październikowe (niekoniecznie wszystkie czwartki).

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń (na razie na październik) na adres: sport@oirp.krakow.pl w terminie nie później niż do godz. 12:00 dzień przed wybranym terminem treningu, przy czym a uwagi na potrzebę ustalenia ogólnego zainteresowania proponowaną formą spędzania czasu prosimy o możliwie szybką informację o zamiarze skorzystania z zajęć.

W zgłoszeniu prosimy podać:

- wybrany termin w którym radca/aplikant zamierza uczestniczyć (5, 12, 19, 26 października);

- informacje o zamiarze skorzystania z treningu dla dziecka;

- telefon kontaktowy .

Serdecznie zapraszamy!