Współpraca w zakresie reprezentacji procesowej przed sądami powszechnymi na terenie województwa śląskiego

28.02.2020

Szanowni Państwo,

Zapraszam do współpracy w zakresie reprezentacji procesowej przed sądami powszechnymi (Sąd Rejonowy w Bytomiu, SR w Tarnowskich Górach, SR w Zabrzu, SR w Gliwicach, SR w Będzinie, SR w Chorzowie, SR w Dąbrowie Górniczej, SR w Mysłowicach, SR w Siemianowicach  Śląskich, SR w Sosnowcu, SR w Tychach, SR w Rudzie Śląskiej,  SR Katowice-Wschód w Katowicach, SR Katowice – Zachód w Katowicach, Sąd Okręgowy w Gliwicach, Sąd Okręgowy w Katowicach, Sąd Apelacyjny w Katowicach oraz przed sądem administracyjnym (WSA w Gliwicach) – pomoc prawna i zastępstwo procesowe na terenie województwa śląskiego. Więcej informacji  https://radcaprawnyslask.pl/

Zapraszam także Państwa Kancelarię do podjęcia współpracy zdalnej w zakresie świadczenia usług kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, spółek oraz innych podmiotów  gospodarczych.  Posiadam doświadczenie w zakresie prowadzenia postępowań sądowych, obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, prawa i postępowania cywilnego, prawa handlowego, dochodzenia odszkodowań i zadośćuczynienia, ochrony konkurencji i konsumentów, prawa rodzinnego (rozwody,alimenty). Istnieje również możliwość przyjęcia zleceń z zakresu prawa gospodarczego i windykacji należności, postępowań spadkowych, spraw o podział majątku. Posiadam 8-letnie doświadczenie nabyte w Kancelarii Radcy prawnego.

Rozliczanie na podstawie faktury VAT.

Proszę o kontakt mailowy pod adresem psaluga@radcaprawnyslask.pl  lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 5062372238.