TS Wisła Kraków SA zatrudni aplikanta radcowskiego

26.11.2021

Prawnik/prawnik ds. Akademii

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze, status aplikanta dodatkowym atutem
  • znajomość przepisów prawa cywilnego, prawa sportowego, prawa gospodarczego i handlowego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • stała dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa prawna Akademii Wisły Kraków,
  • czynności pomocnicze w Dziale Prawnym Wisły Kraków,
  • sporządzanie i weryfikacja wezwań, pism, opinii, wniosków, analiz prawnych, w tym sporządzanie umów cywilnoprawnych pod nadzorem Dyrektora Działu Prawnego, w szczególności dla Akademii Wisły Kraków oraz Fundacji Wisły Kraków,
  • sporządzenie innych umów, pism zleconych przez Dyrektora Działu Prawnego,
  • przygotowywanie i weryfikacja pozostałej dokumentacji Akademii Wisły Kraków, Fundacji Wisły Kraków oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej SMS Wisła Kraków, a także dokumentacji korporacyjnej Wisły Kraków,
  • pomoc przy bieżącej obsłudze prawnej działów Klubu i wykonywanie dodatkowych zadań zleconych przez Dyrektora Działu Prawnego

Oferujemy:

  • miłą atmosferę w Klubie
  • stałe i stabilne zatrudnienie
  • udział w spotkaniach domowych Białej Gwiazdy
  • niezastąpione wspomnienia z R22!