Radca prawny w Wydziale Dokumentacji (WZ/IR/96/12/16) Polska - mazowieckie - Warszawa

03.01.2017

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • opracowywanie i aktualizacja wzorcowych dokumentów przetargowych (Warunki Umowy, Instrukcja dla Wykonawców) dla zamówień inwestycyjnych realizowanych przez PKP PLK S.A.,
  • pomoc prawna i konsultacje w zakresie zastosowania wzorcowych dokumentów przetargowych dla Regionów Centrum Realizacji Inwestycji PKP PLK S.A.,
  • uzgadnianie SIWZ (w tym umów cywilnoprawnych i FIDIC) pod kątem zgodności z wzorcowymi dokumentami,
  • opracowywanie pisemnego stanowiska Centrum Realizacji Inwestycji w odpowiedzi na pisma pochodzące z Biur Centrali Spółki oraz instytucji zewnętrznych w zakresie dotyczącym wzorcowych dokumentów przetargowych,
  • monitorowanie stanu prawnego i orzecznictwa, w tym analiza przepisów prawnych, orzecznictwa i poglądów doktryny w zakresie dotyczącym procesu inwestycyjnego,
  • wsparcie prawne przy udzielaniu odpowiedzi wykonawcom w sprawach dotyczących realizowanych kontraktów na Projektach prowadzonych w Regionach Centrum Realizacji Inwestycji.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • doświadczenie zawodowe 3 lata na stanowiskach związanych z obsługą prawną,
  • wpis na listę radców prawnych,
  • znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego,
  • znajomość przepisów z zakresu ustawy Prawo zamówień publicznych i Kodeksu Cywilnego,
  • znajomość wytycznych kwalifikowalności środków pochodzących z UE,
  • znajomość przebiegu procesu inwestycyjnego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym, w tym MS Word na zaawansowanym,
  • umiejętność współpracy, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – cały etat, zgodnie z kodeksem pracy,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

ZOBACZ FILM O PRACY U NAS

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). W przypadku braku takiej klauzuli, kandydatura nie będzie rozpatrywana, a dane osobowe zostaną usunięte, zgodnie z Ustawą, bez powiadamiania osoby, której dane dotyczą.

*użyta w ogłoszeniu nazwa stanowiska jest powszechnie stosowana na rynku pracy i odzwierciedla charakter pracy przewidzianej na tym stanowisku. Oferta pracy dla wybranego kandydata zostanie złożona na stanowisko zgodne z postanowieniami Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy, które może odbiegać od nazwy z ogłoszenia.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikowanie w terminie do dnia 11.01.2017. pod adresem: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=21d05c2d367a4e1da96a8291cce5ca6a (prosimy o wpisanie podanego adresu w przeglądarce)