Konieczny Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych nawiąże współpracę z prawnik/aplikant radcowski

26.01.2017

Konieczny Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

nawiąże współpracę z

Z uwagi na rozwój Kancelarii w chwili obecnej poszukujemy do naszego zespołu prawnika / aplikanta radcowskiego / aplikanta adwokackiego. Osoba ta będzie obsługiwać powierzone jej sprawy w ramach obsługi Klientów kancelarii, w tym w szczególności z zakresu prawa umów, nieruchomości oraz prawa gospodarczego.

Jakie zadania czekają na Kandydata:

  • tworzenie, analizowanie oraz negocjowanie umów,
  • przygotowywanie informacji oraz opinii prawnych w zadanym temacie, wykonywanie due diligence i innych analiz prawnych,
  • bieżąca obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie prowadzonych projektów,
  • reprezentowanie w postępowaniach administracyjnych i sądowych.

Co oferujemy:

  • pracę w interdyscyplinarnym zespole kilkunastu prawników w przyjaznej atmosferze,
  • udział w interesujących projektach pozwalający na szybki rozwój zawodowy,
  • możliwość ciągłego zdobywania wiedzy i doświadczenia poprzez bieżące konsultacje z pozostałymi członkami zespołu,
  • wynagrodzenie odpowiadające posiadanemu doświadczeniu zawodowemu uzupełnione o element motywacyjny.

Czego oczekujemy od Kandydata:

  • co najmniej rocznego doświadczenia w pracy w kancelarii lub wewnętrznym dziale prawnym, w szczególności w sprawach z zakresu prawa nieruchomości lub umów w obrocie gospodarczym,
  • dobrego warsztatu prawniczego, w tym znajomości prawa cywilnego oraz gospodarczego, mile widziane specjalizacje z innych zakresów związanych z obsługą podmiotów gospodarczych,
  • umiejętności analizy zadanych problemów i poszukiwania możliwych i skutecznych rozwiązań,
  • zaangażowania w powierzane zadania i profesjonalizmu w wykonywaniu pracy,
  • nastawienia na stałe zwiększanie własnych kompetencji zawodowych,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającą pracę z dokumentami oraz bezpośredni kontakt z Klientem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: kancelaria@kwkr.pl