Kancelaria Radcy Prawnego Wandy Chmielowskiej poszukuje aplikantki/aplikantów

12.10.2021

Kto: Kancelaria Radcy Prawnego Wandy Chmielowskiej z/s w Krakowie

Kogo: aplikantów/aplikantek (I i II rok aplikacji)

Od kiedy: od zaraz

Wymagania:

- znajomość prawa cywilnego i procedury cywilnej, regulacji UE dotyczących ochrony konsumentów;

- analityczne myślenie;

- znajomość obsługi programów pakietu Microsoft Office oraz programów prawniczych Lex;

Obowiązki:

- bieżąca obsługa prawna Klientów Kancelarii;

- kontakt telefoniczny oraz mailowy z Klientami;

- sporządzanie pism procesowych;

- zastępstwo procesowe Klientów Kancelarii;

Oferujemy:

- wynagrodzenie zależne od stażu i umiejętności, od 3.000,00 zł. netto;

- elastyczne czas pracy (rozliczanie godzinowe);

- możliwość objęcia patronatem;

- pracę w młodym, dynamicznym zespole;

- biuro w ścisłym centrum Krakowa;

- możliwość częściowej pracy zdalnej;

- możliwość dynamicznego rozwoju umiejętności w prowadzeniu postępowań cywilnych;

- sprzęt służbowy klasy Macbook Pro;

- telefon służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz krótkiego listu motywacyjnego (w formie maila) a nadto informacji o możliwym czasie podjęcia pracy na adres: kancelaria@prosperitas.pl

W tytule wiadomości proszę wpisać: Rekrutacja

Osoby, które chcą, by ich aplikacje były przetwarzane w rekrutacjach prowadzonych w przyszłości prosimy o zamieszczenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV w ramach rekrutacji prowadzonych przez kancelarię w przyszłości.”