Kancelaria poszukuje osoby na stanowisko radcy prawnego/prawnika/adwokata

28.01.2024

Kuczek-Maruta i Wachowski

Kancelaria Radców Prawnych

spółka partnerska

W związku z rozwojem firmy, kancelaria prawna specjalizująca się w kompleksowej

obsłudze przedsiębiorców (w tym korporacji międzynarodowych) działających w Polsce

poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Radca prawny / Adwokat / Prawnik

Miejsce pracy: Kraków

Region: woj. małopolskie

Opis stanowiska:

Poszukiwany jest samodzielny prawnik, który posiada tytuł radcy prawnego lub adwokata

albo status aplikanta radcowskiego lub adwokackiego, celem podjęcia współpracy z

kancelarią na stanowisku radcy prawnego / adwokata / prawnika w pełnym wymiarze czasu

pracy (praca stacjonarna).

Obowiązki przypisane do stanowiska:

• sporządzanie i opiniowanie oraz samodzielne negocjowanie umów gospodarczych, w

języku polskim i angielskim,

• doradztwo z zakresu prawa pracy dla pracodawców,

• przygotowywanie dokumentów korporacyjnych,

• prowadzenie lub wsparcie przy prowadzeniu postępowań sądowych i

administracyjnych,

• sporządzanie analiz i opinii prawnych z zakresu prawa gospodarczego,

• bieżące doradztwo prawne dla klientów kancelarii,

• wsparcie pozostałych prawników kancelarii w prowadzonych projektach.

Wymagania:

• posiadany tytuł zawodowy radcy prawnego lub adwokata albo status aplikanta

radcowskiego lub adwokackiego,

• co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej zajmującej się

obsługą przedsiębiorców, w tym doświadczenie w przygotowywaniu umów

gospodarczych,

• czynna znajomość języka angielskiego (w tym angielskiego prawniczego), mile

widziana znajomość języka włoskiego,

• znajomość narzędzi pracy prawnika, w tym systemów IT wspierających pracę

prawników,

• bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, gospodarczego i podatkowego, w tym

procedury cywilnej,

• umiejętność pracy w zespole, samodzielność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

• pracę w dobrej atmosferze oraz profesjonalne i przyjazne środowisko pracy

• współpracę w rozwojowych projektach dających możliwość podnoszenia kompetencji

• udział w obsłudze prawnej prowadzonej w języku angielskim lub włoskim

• wdrożenie w struktury i zasady funkcjonowania kancelarii prawnej

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@kuczekmaruta.pl

Pobierz załączniki

230703 ogłoszenie radca_adwokat_prawnik tw+bkm.pdf