CAVATINA Holding S.A. zatrudni prawnika

03.01.2022

CAVATINA Holding S.A. jest największym polskim deweloperem powierzchni biurowych. Nasze projekty wyróżniają się unikalną architekturą, nagradzaną w polskich i międzynarodowych konkursach. Posiadamy dynamicznie powiększający się portfel inwestycji wielofunkcyjnych o łącznej wartości 0,5 mln mkw. To co wyróżnia nas w branży budowlanej to fakt, że samodzielnie zarządzamy wszystkimi kluczowymi procesami inwestycyjnymi od akwizycji, projektowania architektonicznego, aranżacji wnętrz po generalne wykonawstwo i wykończenie powierzchni.

Do aktualnej pozycji na rynku doprowadziły nas lata zaangażowanej pracy ludzi, którzy tworzą tą firmę. Nasz zespół stanowi dzisiaj ponad 264 ekspertów z różnych dziedzin niebojących się innowacyjnych wyzwań. Dlatego poszukujemy ludzi, którzy podobnie jak my, potrafią myśleć poza utartym schematem i chcą sięgać dalej.

Kto wie… być może to właśnie na Ciebie czekamy?

Stanowisko: Prawnik ds. nabywania i analizy prawnej nieruchomości

Lokalizacja: Bielsko-Biała lub Kraków

Forma pracy: Stacjonarna

Forma zatrudnienia: Umowa Zlecenie i Kontrakt B2B

Dokumenty aplikacyjne proszę przekazywać na adres: rekrutacja@cavatina.pl

W temacie wiadomości proszę wpisać: nazwę stanowiska.

Zakres obowiązków:

  • obsługa prawna Spółki w zakresie bieżącej działalności deweloperskiej, głównie w zakresie
  • transakcji nabycia nieruchomości, sporządzania projektów umów nabycia nieruchomości
  • oraz opiniowanie dokumentacji formalno-prawnej związanej z rynkiem finansowym,
  • kontrola formalno-prawna dokumentacji związanej z umowami zawieranymi przez Spółkę oraz procesem projektowym i inwestycyjnym, wykonywanie due diligence nieruchomości,
  • przygotowywanie opinii prawnych, umów oraz pism administracyjnych,
  • sporządzanie raportów, zestawień zgodnie z wytycznymi Zarządu,
  • bieżąca analiza zmian w przepisach prawnych i orzeczeniach sądowych.

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie (min. 3 lata) w obszarze transakcji nabycia nieruchomości (określenie w CV transakcji, w których kandydat brał udział),
  • wysokie zdolności interpersonalne i negocjacyjne (tzw. obycie biznesowe),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • inicjatywa i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • praca na wyłączność i pełna dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pracę w najdynamiczniej rozwijającej się firmie sektora budownictwa,
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie ze strony pozostałych współpracowników,
  • pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • kartę Multisport dla Ciebie oraz Twoich bliskich,
  • udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą,
  • darmową naukę języków obcych,
  • pracę w pięknych biurach, które zdobywają międzynarodowe nagrody.