Asystent prawny. Miejsce pracy: Kraków

09.03.2018

Miejsce pracy: Kraków

Kancelaria radcy prawnego Kinga Łabanowicz z siedzibą w Krakowie.

Świadczymy naszym Klientom usługi międzynarodowego doradztwa prawnego i podatkowego.

Poszukujemy prawnika w pełnym wymiarze czasu pracy.

Zakres obowiązków:

  • udział w zakładaniu i bieżącej kompleksowej obsłudze korporacyjnej podmiotów polskich i zagranicznych;
  • przygotowanie projektów umów, pełnomocnictw, uchwał;
  • uczestnictwo w przeprowadzaniu złożonych transakcji handlowych (M&A);
  • współpraca z polskimi i zagranicznymi kancelariami i doradcami Klienta i innymi podmiotami w ramach realizacji projektów;
  • research prawny.

Oczekujemy:

  • zainteresowania prawem cywilnym, handlowym i podatkowym
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wysokich zdolności komunikacyjnych
  • odpowiedzialności i zaangażowania
  • samodzielności w działaniu
  • zdolności analitycznych, rozumienia systemu prawa i zasad jego stosowania
  • umiejętności pracy przy zmieniających się priorytetach i pod presją czasu

Oferujemy:

  • współpracę przy interesujących projektach prawno-podatkowych z możliwością rozwoju zawodowego
  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia i kompetencji
  • opieka medyczna, elastyczne rozwiązania związane z czasem pracy

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego Zespołu zapraszamy do nadsyłania CV na adres: biuro@kancelarialabalnowicz.pl z dopiskiem w tytule wiadomości „Prawnik/Kraków”

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”