Aplikant radcowski Miejsce pracy: Kraków

21.10.2023

Twój zakres obowiązków:

  • udział w rozprawach przed sądami i innymi organami
  • uczestnictwo w negocjacjach
  • przygotowywanie projektów pism procesowych
  • analiza umów
  • przeglądanie akt w sądach, urzędach, organach administracyjnych, organach egzekucyjnych
  • opracowywanie zagadnień prawnych
  • analiza przepisów prawa i orzecznictwa
  • ścisła współpraca z radcami prawnymi i innymi pracownikami kancelarii
  • kontakt z organami administracji publicznej, sądami, urzędami
  • bieżąca i kompleksowa obsługa prawna klientów kancelarii

Nasze wymagania:

  • status aplikanta radcowskiego I lub II roku
  • dobra i praktyczna znajomość prawa cywilnego i/lub administracyjnego, karnego
  • wysoka kultura osobista i zaangażowanie w pracę
  • dokładność, odpowiedzialność i terminowość w wykonywaniu zleconych zadań
  • umiejętność logicznego myślenia
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • doskonała organizacja pracy
  • doświadczenie w pracy prawniczej mile widziane
  • dyspozycyjność w zakresie zastępstwa procesowego na terenie całego kraju

Oferujemy:

  •  stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  •  pracę w biurze od poniedziałku do piątku 9.00-17.00
  •  możliwość rozwoju zawodowego
  •  wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Jak się ubiegać:

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  •  CV i list motywacyjny -> a.jasielska@mariuszboruch.pl
  •  oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  •  kopie dokumentów poświadczających wykształcenie i doświadczenie

Pobierz załączniki

Aplikant ogłoszenie.pdf