Komunikat Sądu Rejonowego w Wieliczce

KOMUNIKAT

Od dnia 25 marca 2020 roku do odwołania Sekretariaty Wydziałów Sądu Rejonowego w Wieliczce będą dokonywać wydruków treści pism procesowych zawierających środki zaskarżenia, środki odwoławcze oraz wnioski o uzasadnienie orzeczeń, z wiadomości e-mail skierowanych odpowiednio na adresy elektroniczne poszczególnych Wydziałów Sądu:

I Wydział Cywilny – sekretariat1c@wieliczka.sr.gov.pl

II Wydział Karny – sekretariat2k@wieliczka.sr.gov.pl

IV Wydział Rodzinny i Nieletnich – sekretariat4r@wieliczka.sr.gov.pl

III Wydział Ksiąg Wieczystych w Wieliczce – sekretariat3kw@wieliczka.sr.gov.pl

V Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Skawinie – sekretariat5kw@wieliczka.sr.gov.pl

VII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Niepołomicach – sekretariat7kw@wieliczka.sr.gov.pl

Drukowane będą tylko i wyłącznie treści dołączone w formie załączników w formacie .pdf do przesyłanych wiadomości.

Wiadomości przesyłane w dniach roboczych do godziny 14:00 będą drukowane w dniu nadesłania, przesłane po godzinie 14:00 będą drukowane w kolejnym dniu roboczym. Wiadomości e-mail nadesłane w dni wolne od pracy będą drukowane w pierwszym dniu roboczym.

Datą i godziną wpływu pisma do sądu jest data i godzina wydruku pisma.

Na adres e-mail, z którego została nadesłana wiadomość prześlemy Państwu wiadomość o następującej treści:

„….. Wydział ….. potwierdza odebranie wiadomości i wydruk załącznika w „pdf”  w dniu ….….”

UWAGA! - środki zaskarżenia wniesione poprzez pocztę elektroniczną będą podlegać uzupełnieniu braków formalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami (tj. podpis, załączniki do pisma itp.)