VII Turniej szachowy prawników o Puchar Dziekana Rady OIRP w Krakowie, 24.05.2014r.

09.05.2014

VII Turniej szachowy prawników

o Puchar Dziekana Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie

Kraków,  24 maja 2014 r.

Turniej  odbędzie się 24 maja 2014 r., w sobotę, o godz. 10:00 w siedzibie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie ul. Francesco Nullo 8/4.

Program:

-  godz.  9:15 - 9:50   -  przyjmowanie zgłoszeń,

-  godz.  9:55   -  odprawa techniczna,

-  godz.  10:00   -  otwarcie zawodów i rozpoczęcie gry,

-  ok. godz.  14:00   -  zakończenie  zawodów, ogłoszenie  wyników, wręczenie  nagród.

1. W turnieju uczestniczyć mogą: sędziowie, radcy prawni, adwokaci, notariusze, komornicy, prokuratorzy, aplikanci zawodów prawniczych, referendarze, asystenci sędziowscy, doradcy podatkowi, pracownicy naukowi i studenci wydziałów prawa.  Planowana liczba uczestników do 30 osób.

2. Udział w turnieju jest bezpłatny.

3. Zgłoszenia mailowe: stmarius@kr.onet.pl do dnia 22.05.2014r. lub w miarę wolnych miejsc bezpośrednio przed turniejem.

4. System  rozgrywek: 7 rund, tempo po 15 minut dla zawodnika, komputerowe kojarzenie par systemem szwajcarskim (program ChessArbiter PRO).

5. Wyniki końcowe ustalane są według:
     1/ liczba punktów,
     2/ średni Bucholz,
     3/ pełny Bucholz,
     4/ liczba zwycięstw,
     5/ progresja.

Zwycięzca otrzyma Puchar Dziekana Rady OIRP w Krakowie, a czołowi zawodnicy upominki ufundowane przez Wolters Kluwer Polska sp. z o.o. w Polsce i nagrody rzeczowe.

Regulamin VII Turnieju szachowego o Puchar Dziekana OIRP