Radca prawny nawiąże współpracę z kancelarią

30.04.2024

Radca prawny Krzysztof Meder zamieszkały w Krakowie nawiąże współpracę z kancelarią adwokacką lub radcowską. Możliwa umowa cywilnoprawna lub B2B.

Mam wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. W latach 2010-2013 prowadziłem kancelarię radcy prawnego. Przed tym okresem pracowałem i obecnie pracuję jako prawnik in-house. Od 2008 r. pracuję w instytucji zajmującej się na poziomie ogólnokrajowym wyborem projektów, ich dofinansowaniem i kontrolą m.in. w obszarze dystrybucji energii elektrycznej, dystrybucji gazu i przesyłu gazu.

Moje obszary praktyki to głównie:

- prawo zamówień publicznych,

- prawo pomocy publicznej (state aid),

- różnorodne zagadnienia prawne związane z udzielaniem wsparcia ze środków Unii Europejskiej po stronie instytucji pośredniczącej lub korzystaniem z tych środków jako beneficjent,

- prawo energetyczne.

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje także występowanie w różnego typu sprawach jako pełnomocnik przed sądami powszechnymi i sądem administracyjnym.

Od początku mojej pracy zawodowej cechuje mnie zorientowanie na działania ukierunkowane na praktyczną realizację oczekiwań klienta. Jestem otwarty na wyzwania i zawodowy rozwój.

 

Kontakt e-mail: krzysztof_meder@wp.pl

tel. 501 138 278