Zarząd Dróg Miasta Krakowa poszukuje aplikanta radcowskiego

04.08.2021

Zespół Radców Prawnych Zarządu Dróg Miasta Krakowa poszukuje aplikanta radcowskiego  lub adwokackiego  do współpracy na stanowisko aplikanta

Kogo szukamy:

  • aplikantów I - III roku aplikacji radcowskiej  lub adwokackiej.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie spraw związanych z dochodzeniem odszkodowań za uszkodzone mienie komunalne od sprawców wypadków, ubezpieczycieli lub Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego;
  • przygotowywanie pism procesowych;
  • reprezentowanie Zarządu przed  sądami powszechnym;
  • obsługa sekretariatu  Zespołu Radców Prawnych ( w zastępstwie ) .

Umiejętności i predyspozycje:

  • dokładność, systematyczność, umiejętności analityczne;
  • kreatywność, samodzielność, inicjatywa w działaniu;
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów;
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywane zadania, sumienność terminowość;
  • umiejętność pracy pod presją czasu i jednoczesnego koordynowania kilku zadań;
  • wysoka kultura osobista;
  • dyspozycyjność i punktualność.

Oferujemy:

  • współpraca na podstawie umowy zlecenia;
  • wsparcie merytoryczne i możliwość doskonalenia zawodowego w środowisku doświadczonych prawników,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie następujących dokumentów do 14 sierpnia 2021r. z adnotacją: ”Nabór na stanowisko aplikanta” na adres radcy@zdmk.krakow.pl:

  • kwestionariusz osobowy – podpisany odręcznie;
  • podpisana zgoda na przetwarzanie danych osobowych;
  • klauzula informacyjna Administratora o przetwarzaniu danych osobowych procesie rekrutacji;
  • dokument potwierdzający rozpoczęcie  aplikacji adwokackiej/radcowskiej.

Zarząd zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Pobierz załączniki

Klauzula-informacyjna-dotycząca-przetwarzania-danych-osobowych-w-procesie-rekrutacji.pdf
Kwestionariusz-osobowy.docx
Zgoda-na-przetwarzanie-danych-osobowych.pdf