Zaproszenie do współpracy - oferta Elevate

26.05.2024

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy o naszym zainteresowaniu współpracą z prawnikami posiadającymi umiejętność posługiwania się językami obcymi. Jesteśmy dużą prawniczą korporacją, działającą w dynamicznym międzynarodowym środowisku, gdzie wielojęzyczność oraz różnorodność kulturowa są nie tylko mile widziane, ale również kluczowe dla naszego sukcesu.

Choć w chwili obecnej nie dysponujemy konkretną ofertą pracy, jesteśmy przekonani o wartości zgromadzenia utalentowanych i wszechstronnych profesjonalistów w naszej bazie danych. Celem naszego zaproszenia jest zbudowanie relacji z prawnikami, którzy podzielają naszą pasję do prawa oraz posiadają umiejętność komunikacji w językach europejskich.

Szukamy zarówno doświadczonych prawników, którzy chcieliby rozwijać swoją karierę w międzynarodowym środowisku, jak i ambitnych absolwentów prawa, gotowych do podjęcia nowych wyzwań. Niezależnie od poziomu doświadczenia, doceniamy różnorodność umiejętności oraz językowe kompetencje.

Oferujemy:

Możliwość pracy w prestiżowej prawniczej korporacji o międzynarodowym zasięgu.

Dynamiczne i inspirujące środowisko pracy sprzyjające rozwojowi zawodowemu.

Szanse na udział w projektach o globalnym znaczeniu.

Możliwość nawiązania cennych kontaktów zawodowych oraz budowania długotrwałych relacji w branży prawniczej.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani dołączeniem do naszej bazy danych oraz przyszłą współpracą, serdecznie zachęcamy do przesłania swojego CV na adres email: malgorzata.kardys@elevate.law

Dziękujemy za zainteresowanie naszą inicjatywą i czekamy na potencjalną współpracę z Państwem.

Z poważaniem,

Specjalista ds personalnych, Elevate.law