Urząd Gminy Zabierzów zatrudni aplikanta radcowskiego

30.08.2021

Urząd Gminy Zabierzów zatrudni na stanowisko w Zespole Obsługi Prawnej

Poszukujemy osoby:

  • studiującej na V roku studiów prawniczych,
  • która ukończyła kierunek prawo i planuje aplikację radcowską,
  • w trakcie aplikacji radcowskiej,
  • zainteresowanej różnymi dziedzinami prawa, a w szczególności prawem administracyjnym.
  • Doświadczenie zawodowe w kancelarii lub urzędzie będzie dodatkowym atutem.

Zadania:

  • udział w rozprawach w charakterze pełnomocnika przed sądami powszechnymi i administracyjnymi,
  • opiniowanie projektów umów,
  • opiniowanie projektów rozstrzygnięć (m.in. decyzji i postanowień),
  • opiniowanie projektów aktów prawa miejscowego i aktów wewnętrznych,
  • sporządzanie projektów pism procesowych,
  • sporządzanie projektów opinii prawnych,
  • analiza orzecznictwa i piśmiennictwa prawniczego,
  • udzielanie bieżących porad prawnych innym urzędnikom.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pierwsza umowa na 4/5 etatu z możliwością późniejszego zwiększenia do całego,
  • wynagrodzenie w przedziale 3 000 – 3 400 brutto za etat,
  • konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od dotychczasowego doświadczenia zawodowego,
  • trzynaste wynagrodzenie oraz nagrody uzależnione od wyników,
  • prawo do korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze samorządu,
  • możliwość nabycia praktycznych umiejętności wykonywania zawodu radcy prawnego,
  • elastyczność i wsparcie w przypadku odbywania aplikacji radcowskiej.

CV zawierające dane o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks  pracy (t.j. Dz.U. z 2020 r., poz. 1320 ze zm.) opatrzone podpisem proszę nadsyłać na adres a.piwowonska@zabierzow.org.pl wpisując w temat wiadomości „NABÓR ZOP” do dnia 30 września 2021 r.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi ogłoszenia o konkursie w rozumieniu przepisów ustawy o pracownikach samorządowych.

Osoby, których oferty zostaną pozytywnie rozpatrzone, zostaną powiadomione o terminie rozmowy kwalifikacyjnej. Osoby, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie, nie będą o tym informowane, a oferty zostaną komisyjnie zniszczone po zakończeniu rekrutacji.