REKRUTACJA NA STANOWISKO JUNIOR ASSOCIATE

17.01.2022

Rojkowicz Skoblenko i Partnerzy to kancelaria prawna o wieloletnim doświadczeniu w świadczeniu pomocy prawnej dla podmiotów gospodarczych, działających zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowym. Doradzamy kompleksowo, jednak nasza praktyka koncentruje się głównie na prawie spółek, prawie farmaceutycznym, prawie nieruchomości, RODO oraz prawie nowych technologii. Naszymi Klientami są duże i średnie podmioty polskie oraz zagraniczne.

Wymagania:

  • ukończone studia prawnicze, ew. ostatnie lata studiów (mile widziana rozpoczęta aplikacja),
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2 / C1, w tym angielskiego prawniczego.
  • Poszukiwane kompetencje:
  • umiejętność wnikliwej analizy dokumentacji,
  • dbałość o wysoką jakość i terminowość realizowanych zadań,
  • rzetelność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie pism sądowych (w tym pozwów i apelacji),
  • analiza przepisów prawnych, przygotowywanie opinii i podsumowań prawnych,
  • opracowanie projektów umów w obrocie gospodarczym, w tym w j. angielskim,
  • redakcja dokumentów korporacyjnych spółek oraz prowadzenie postępowań rejestrowych,
  • bieżąca obsługa prawna klientów.

Oferujemy:

  • możliwość uczestniczenia w rozwojowych projektach, w tym o charakterze międzynarodowym,
  • wsparcie merytoryczne i możliwość rozwoju zawodowego w środowisku doświadczonych prawników,
  • transparentną ścieżkę kariery i awansów,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • współpracę na podstawie umowy zlecenie bądź umowy o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji na adres office@rspartners.pl. Kancelaria zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.