Prawnik In-house / Specjalista ds. Prawnych

06.06.2023

Jesteśmy polską grupą kapitałową z ponad 30 letnim doświadczeniem. Tworzymy silny zespół specjalistów, który działa równolegle w kilku branżach: motoryzacji, mobilności, budownictwa mieszkaniowego oraz biurowego, a także w obszarze innowacji technologicznych.

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie.

W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Więcej informacji na temat firmy, naszej kultury organizacyjnej, a także wartości, którymi się kierujemy znajdziesz na naszej stronie: www.holding1.pl

Lokalizacja: ul. Puszkarska 7F, Kraków.

Twój zakres obowiązków:

•       Bieżąca obsługa prawna i doradztwo dla spółek z grupy Holding1 w wybranych obszarach

•       Sporządzanie dokumentacji prawnej (pisma, opinie, wnioski, prowadzenie rejestrów)

•       Monitorowanie i komunikacja zmian w przepisach prawa i obowiązkach ustawowych

•       Wsparcie dla managementu i pracowników spółek z grupy Holding 1 w obszarach wymagających wiedzy prawniczej

•       Współpraca z eksperckimi kancelariami prawnymi

Nasze wymagania:

•       Minimum 3 lata doświadczenia w charakterze prawnika in-house i/lub w kancelarii zajmującej się obsługą podmiotów gospodarczych

•       Wykształcenie wyższe prawnicze

•       Samodzielność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

•       Pro-biznesowe podejście, wysokie umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole

•       Dbałość o wysoką jakość wykonywanych zadań i dobrą organizację pracy

•       Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Mile widziane:

•       Praktyczna znajomość prawa konsumenckiego

•       Znajomość branży motoryzacyjnej

•       Aplikacja radcowska/adwokacka lub posiadanie uprawnień zawodowych radcy prawnego/adwokata

To oferujemy:

•       Zapewniamy zatrudnienie w oparciu o stabilną umowę o pracę

•       Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy

•       Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy

•       Pracujemy partnersko, cenimy sobie bardzo dobrą atmosferę pracy

•       Zapewniamy naszym Pracownikom oraz Ich Rodzinom różnorodne benefity pozapłacowe (opiekę medyczną LuxMed, dofinansowane karty Benefit MultiSport, naukę języków angielskiego, niemieckiego z platformą eTutor)

•       Dofinansowujemy kursy, szkolenia w ramach wykonywanego stanowiska pracy

•       Zniżki na produkty i usługi w ramach Holding1 – dedykowany cennik na usługę Traficar, zniżki na zakup i wynajem samochodów

•       Organizujemy różnego rodzaju programy w ramach CSR i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

•       Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

Forma składania aplikacji

Aplikuj za pomocą formularza dedykowanego dla tej rekrutacji:

https://skk.erecruiter.pl/Offer.aspx?oid=3997765&cfg=6228978234E840D9ABFE25405735A691&ejoId=84302 &ejorId=76221&comId=20132843

Czekamy na aplikację do 30.06.2023r

Informujemy, że administratorem danych zbieranych dla wszelkich potrzeb rekrutacji jest CENTRUM HOLDING 1 spółka akcyjna sp.k. w Krakowie z siedzibą przy ul. Puszkarska 7f, 30-644 Kraków. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Każdy z Kandydatów ma prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zgodę można wycofać zgłaszając ją do Inspektora Danych Osobowych: iod@holding1.pl Dane osobowe są każdorazowo przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez sześć miesięcy od dnia przesłania CV. Za zgodą Kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

Pobierz załączniki

Prawnik_Specjalista ds. Prawnych (CH1).pdf