Prawnik do zespołu obsługi prawa budowlanego, nieruchomości oraz obsługi osób fizycznych

07.03.2022

Poszukujemy osoby na stanowisko prawnik do wsparcia zespołu praw budowlanego i nieruchomości oraz obsługi osób fizycznych

Jesteśmy zwolennikami działania zespołowego. Wspieramy prawników w rozwoju aby stawali się samodzielni, dzielimy się naszą wiedzą, wypracowanymi metodami oraz doświadczeniem. Oferujemy wynagrodzenie dostosowane do posiadanych  kwalifikacji i doświadczenia.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • co najmniej 6 miesięcy doświadczenia w obszarze prawa budowlanego i nieruchomości
  • dobra znajomość prawa administracyjnego, budowlanego, prawa cywilnego
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • mile widziane doświadczenie z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność, otwartość gotowość do bezpośredniej pracy z klientem
  • aplikant radcowski, adwokacki

Twoje zadania

  • udzielanie porad prawnych
  • przygotowywanie odwołań, skarg, pozwów
  • wsparcie klientów w procesie negocjacji
  • sporządzanie opinii prawnych oraz analiz
  • bieżące doradztwo dla klientów Kancelarii

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające ww. kryteria prosimy o przesłanie CV na adres kontakt@gpkancelaria.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.