Poszukiwany Asystent Doradcy Podatkowego

18.01.2021

Miejsce zatrudnienia: Torite Spółka Doradztwa Podatkowego Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach

Opis stanowiska:

  • bieżące monitorowanie zmian w prawie podatkowym,
  • poszukiwanie i analiza orzecznictwa sądowego oraz interpretacji
    podatkowych,
  • udział w postępowaniach podatkowych i kontrolnych,
  • sporządzanie deklaracji i informacji podatkowych,
  • sporządzanie projektów wniosków o wydanie indywidualnej interpretacji
    podatkowej,
  • pomoc przy sporządzaniu pism do organów podatkowych,

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego o kierunku ekonomicznym lub prawnym (studentka/student lub absolwentka/absolwent prawa, kierunków finansowych),
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • poczucie odpowiedzialności i umiejętność nadawania priorytetów,
  • mile widziany status aplikanta adwokackiego lub radcowskiego

Oferujemy:

  • możliwości rozwoju zawodowego i przygotowania do zawodu doradcy podatkowego,
  • umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (wraz z CV i oświadczeniem RODO na cele procesu rekrutacyjnego) na adres mailowy: kancelaria@torite.pl. W tytule maila prosimy o wpisywanie dopisku asystent doradcy podatkowego.