Okręgowy Zarząd Małopolski PZD w Krakowie poszukuje kandydata na stanowisko Inspektora ds. terenowo-prawnych

13.03.2024

Miejsce pracy: Kraków

Ogólny zakres obowiązków:

  • Prowadzenie korespondencji w sprawach wymagających wiedzy prawniczej
  • Udzielanie odpowiedzi na pisma z organów administracji publicznej, sądów, w tym sporządzanie środków odwoławczych, itp.
  • Obsługa prawna Okręgu
  • Udzielanie porad i wyjaśnień dot. przepisów ustaw, statutu PZD, regulaminu ROD
  • Udzielanie odpowiedzi na skargi oraz wnioski
  • Prowadzenie szkoleń i narad
  • Przygotowanie materiałów wraz z projektami uchwał na posiedzenia zarządu
  • Udział w czynnościach kontrolnych podejmowanych przez biuro Okręgu
  • Monitorowanie otoczenia prawnego związanego z działalnością związku
  • Współpraca z innymi działami, w szczególności z radcą prawnym

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunek wykształcenia: prawo, administracja
  • umiejętność przygotowania projektów pism, analiz, raportów i korespondencji
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość obsługi programów komputerowych: WORD, EXCEL
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy
  • spokojną i miłą atmosferę

Kontakt: codziennie od pon. – pt. w godz. 8.00. – 16.00.

przesłanie aplikacji z adnotacją o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie
z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), informujemy, że:

  • administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polski Związek Działkowców stowarzyszenie ogrodowe w Warszawie Okręg Małopolski w Krakowie przy ul. Makowskiego 1,
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby rekrutacji na stanowisko inspektora ds. terenowo-prawnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i c RODO
  • Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie Polski Związek Działkowców stowarzyszenie ogrodowe w Warszawie Okręg Małopolski w Krakowie przy ul. Makowskiego 1,
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania rekrutacji ogłoszonej w dniu 22 września 2021 roku do czasu jej zakończenia,
  • Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli stwierdzi Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO,
  • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych, których pracodawca ma prawo żądać od osoby ubiegającej się o zatrudnienie na podstawie przepisów powszechnie obowiązujących jest wymogiem ustawowym. Ich nieprzekazanie spowoduje niemożność identyfikacji Pani/Pana jako osoby ubiegającej się o zatrudnienie, dokonania oceny przydatności Pani/Pana do pracy oraz nawiązania z Panią/Panem ewentualnego stosunku pracy,
  • Podanie przez Panią/Pana pozostałych danych osobowych jest dobrowolne.

Pobierz załączniki

oferta pracy na inspektora ds. terenowo-prawnych.docx