Oferta współpracy dla aplikantów radcowskich i radców prawnych

11.04.2017

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasza Bator z siedzibą w Krakowie specjalizująca się w stałej obsłudze podmiotów gospodarczych, w tym specjalizująca się w prawie podatkowym, prawie spółek oraz w sprawach z zakresu prawa nieruchomości, poszukuje aplikantów radcowskich lub radców prawnych celem nawiązania współpracy.

OPIS STANOWISKA:

  • sporządzanie różnego rodzaju dokumentów, w szczególności pism procesowych, umów, opinii prawnych,
  • bieżąca obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie prowadzonych projektów,
  • analiza prawna aktualnych przepisów, orzecznictwa i doktryny,
  • zastępowanie radcy prawnego w postępowaniach sądowych oraz administracyjnych.

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, staranność i dokładność,
  • dobra organizacja pracy,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • skrupulatne wykonywania powierzanych zadań,
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane).

OFERUJEMY:

  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie merytoryczne w realizacji zadań,
  • możliwość nawiązania stałej współpracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie mailem CV na adres: rekrutacja@kancelariabator.pl w terminie do 28.04.2017 r. wpisując w temacie swoje imię i nazwisko z dopiskiem "rekrutacja".

Informujemy, że spotkania odbędą się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanej przeze mnie ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U.2016.922)”.