Obydziński Inkaso Sp. z o.o. Zatrudni Radcę Prawnego

14.02.2017

Obydziński Inkaso Sp. z o.o. poszukuje samodzielnego Radcy Prawnego specjalizującego się w prawie cywilnym, gospodarczym i prawie spółek handlowych.

Zakres zadań:

- Bieżąca obsługa Klientów Kancelarii

- Obsługa postępowań sądowych

- Udział w rozprawach

- Przygotowanie, pisanie oraz opiniowanie pism procesowych

- Obsługa postępowań egzekucyjnych

Wymagania:

-  Bardzo dobra znajomość przepisów prawa cywilnego i umiejętność ich praktycznego zastosowania

- Doświadczenie w doradztwie dla przedsiębiorców

- Uprawnienia zawodowe Radcy Prawnego min. 3 lata

- Umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów

- Szybkość i rzetelność w realizacji zadań – zorientowanie na osiąganie wysokich wyników

- Umiejętność pracy w zespole

- Prawo jazdy kat. B

- Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub kontraktu pomiędzy przedsiębiorcami

- Narzędzie niezbędne do realizacji wyznaczonych zadań

Jeżeli Nasza propozycja Cię zainteresowała i chcesz poznać szczegóły, wyślij Nam swoje CV. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi przez Nas kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

tel: 12 345-20-05
email: biuro@obydzinskiinkaso.pl

www.obydzinskiinkaso.pl