03.11.2016

„MERITUM” Kancelaria Radcy Prawnego Bartłomiej Gawroński poszukuje aplikantów radcowskich celem podjęcia stałej współpracy w pełnym wymiarze czasu pracy. Preferowani aplikanci rozpoczynający drugi rok aplikacji radcowskiej.

Do zadań poszukiwanych pracowników będzie należeć:

1. sporządzanie i opiniowanie umów,
  2. bieżąca obsługa klientów Kancelarii,
  3. sporządzanie pism procesowych i innych tekstów prawnych,
  4. zastępstwo przed sądami i organami administracji,
  5. nadzór oraz koordynacja projektu odszkodowawczego realizowanego przez Kancelarię.

Od kandydatów oczekujemy:

1. bardzo dobrej znajomości prawa cywilnego oraz postępowania cywilnego,
  2. bardzo dobrej znajomości prawa handlowego, gospodarczego,
  3. umiejętności samodzielnego działania i podejmowania decyzji,
  4. bardzo dobrej organizacji czasu pracy i rzetelności.

Dodatkowym atutem będzie:

1. doświadczenie w występowaniu przed sądami,
  2. doświadczenie w prowadzeniu bieżącej obsługi prawnej podmiotów, gospodarczych,
  3. zainteresowanie prawem ochrony środowiska lub zagadnieniami odszkodowawczymi.

Miejsce pracy: Kraków

CV wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych prosimy nadsyłać na adres biuro@meritum-krp.pl