Lorica Iuris Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Ciecierski Rak sp. k. zatrudni aplikanta II roku

31.08.2016

Krakowski oddział ogólnopolskiej Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Lorica Iuris Ciecierski Rak sp.k. poszukuje aplikanta radcowskiego do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy.

Oddział specjalizuje się przede wszystkim w prowadzeniu spraw z zakresu prawa gospodarczego i stałej obsłudze przedsiębiorców sektora MŚP z siedzibą w Krakowie i okolicach.

Zakres obowiązków:
- bieżąca obsługa klientów Kancelarii,
- przygotowywanie i opiniowanie umówi gospodarczych,
- sporządzanie pism procesowych i przedprocesowych,
- występowanie przed sądami powszechnymi i organami administracji.

Od kandydatów oczekujemy: - minimum rocznego doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej oraz w reprezentacji przed sądami powszechnymi, - prawa jazdy kat. B - samodzielności

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze,
- samodzielne stanowisko pracy, dające realne możliwości rozwoju i pogłębiania umiejętności.

CV, wraz z odpowiednią klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, proszę przesyłać na adres mailowy janusz.ryszka@loricaiuris.pl