Kancelaria zatrudni radcę prawnego/aplikanta radcowskiego

08.04.2022

Kto: Kancelaria Adwokacka Paweł Weber i Współpracownicy www.adwokatweber.pl

Kogo: radca prawny/ aplikant radcowski

Gdzie: Kraków

Forma zatrudnienia: kontrakt B2B/umowa o pracę/ umowa zlecenie

Zakres obowiązków/wymagania:

  • dostępność w trybie stacjonarnym 5 razy w tygodniu
  • rozpoczęta aplikacja adwokacka/ radcowska oraz minimum roczne doświadczenie zdobyte w kancelarii prawnej na analogicznym stanowisku
  • samodzielność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • doskonała organizacja własnej pracy
  • sporządzenie pism procesowych, umów oraz opinii prawnych
  • udzielanie porad prawnych
  • uczestnictwo w rozprawach
  • uczestnictwo w spotkaniach z Klientami Kancelarii
  • bieżące wsparcie Kancelarii w obsłudze prawnej
  • dobra znajomość przepisów prawa
  • mile widziane doświadczenie, w jednej z następujących dziedzin: prawo karne, prawo odszkodowawcze, prawo transportowe, prawo gospodarcze, prawo rodzinne (warunek niekonieczny)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin, 5 dni w tygodniu
  • pracę z młodym, rozwijającym się zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania
  • współpracę długoterminową
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • samodzielność
  • odpowiedzialne i dające realną możliwość rozwoju stanowisko

Zapraszamy do aplikowania i przesyłania CV na adres: rekrutacja@adwokatweber.pl