Kancelaria zatrudni aplikanta radcowskiego

05.01.2024

Cyran Polak Kancelaria Radców Prawnych Sp. P.

zatrudni

APLIKANTA RADCOWSKIEGO

Opis stanowiska:

• bieżąca, samodzielna obsługa prawna Klientów, w tym w szczególności spółek, podmiotów sektora finansów publicznych w tym uczelni wyższych,
  • prowadzenie spraw administracyjnych, sądowych, egzekucyjnych,
  • zastępstwo procesowe, osobisty udział w rozprawach,
  • tworzenie i opiniowanie umów, porozumień i aneksów,
  • sporządzanie opinii i analiz prawnych,
  • prowadzenie szkoleń,

Wymagania:

• praktyczna znajomości prawa cywilnego, KSH oraz prawa administracyjnego w tym prawa szkolnictwa wyższego,
  • samodzielność, odpowiedzialność, terminowość,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • zaangażowanie i dyspozycyjność,
  • znajomość języka angielskiego.

Pracując u nas

• zdobędziesz umiejętności i doświadczenie z zakresu obsługi Klientów w tym również realizacji spraw z wyspecjalizowanych obszarów;
  • zapewnimy szeroki zakres tematyczny prowadzonych spraw,
  • zapewniamy wsparcie merytoryczne i możliwość objęcia patronatem przez wybranego radcę prawnego jak również wewnętrzne szkolenia umożliwiające dzielenie się wiedzą.

Oferujemy:

• zróżnicowany zakres zadań umożliwiający rozwój zawodowy,
  • dowolna forma zatrudnienia na pełny etat,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

Miejsce wykonywania obowiązków:

1. Płk. Beliny-Prażmowskiego 14/4, 31-514 Kraków

CV wraz z listem motywacyjnym proszę przesyłać na adres e-mail: kancelaria@cyranpolak.pl

Link do ogłoszenia: https://cyranpolak.pl/2024/01/02/zatrudnimy-aplikanta-aplikantke/

Zgoda Kandydata na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyran Polak Kancelaria Radców Prawnych Sp.P. z siedzibą w Krakowie (administratora danych) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1). Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

RODO

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Cyran Polak Kancelaria Radców Prawnych Sp.P. (31-514) przy al. Płk. Beliny-Prażmowskiego 14/4.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, adres email: kancelaria@cyranpolak.pl
  3. Administrator danych osobowych przetwarza Pana/Pani dane na postawie obowiązujących przepisów prawa.
  4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacyjnego.
  6. Ma Pani/Pan prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.