Kancelaria zatrudni aplikanta radcowskiego

10.01.2022

Kancelaria Radców Prawnych Kania Stachura Toś s.c.
specjalizująca się w obsłudze prawnej przedsiębiorców prowadzących działalność w różnych sektorach gospodarki, ze szczególnym uwzględnieniem branży deweloperskiej, zatrudni
Aplikanta radcowskiego

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie pism procesowych,
  • sporządzanie i redagowanie projektów umów i opinii prawnych,
  • bieżąca obsługa prawna przedsiębiorców,
  • zastępstwo procesowe przed sądami,

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego materialnego i procesowego oraz prawa gospodarczego i/lub administracyjnego,
  • doświadczenie zawodowe – mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii
  • zdolność szybkiego uczenia się i chęć do pracy,
  • samodzielność, rzetelność,
  • znajomość języka angielskiego, w tym prawniczego, będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju poprzez zdobywanie doświadczenia w szerokim spektrum spraw
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres:rekrutacja@kancelariakst.pl
  • Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Wymagane oświadczenia i informacje:

Prosimy, aby przysłane na potrzeby rekrutacji dokumenty zawierały informacje, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane służące do kontaktowania się z kandydatem (np. numer  telefonu, adres do korespondencji), wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Do przesłanej wiadomości nalezy dołączyć oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach – jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO. Przedmiotowe oświadczenie może zostać złożone w liście motywacyjnym i brzmieć w następujący sposób:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych do    dokumentach – wymagane jeśli przekazane dane obejmują szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO”

Klauzula informacyjna dla osób kandydatów do pracy

Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji są wspólnicy spółki cywilnej, Jakub Stachura, Jowita Kania-Stachura, Agnieszka Grabowska Toś – Kancelaria Kania Stachura Toś s.c. z siedzibą w Krakowie, ul. Smolki 5/103B; 30-513 Kraków.

Mogą się Państwo skontaktować z Administratorem za pośrednictwem poczty tradycyjnej korzystając z adresu wskazanego powyżej, albo za pośrednictwem poczty elektronicznej: rekrutacja@kancelariakst.pl.

Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy – art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy i będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

Podanie innych danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa, zostanie potraktowane jako zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Wyrażenie zgody w tym przypadku jest dobrowolne, a zgodę tak wyrażoną można odwołać w dowolnym czasie.

Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Państwa dane osobowe mogą być przekazane wyłącznie podmiotom, które uprawnione są do ich otrzymania przepisami prawa. Ponadto mogą być one ujawnione podmiotom, z którymi Administrator zawarł umowę na świadczenie usług serwisowych dla systemów informatycznych wykorzystywanych przy ich przetwarzaniu.

Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.

Mają Państwo prawo do:

dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii,

sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych,

ograniczenia przetwarzania danych osobowych,

usunięcia danych osobowych,

wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.