Kancelaria zatrudni aplikanta adwokackiego lub aplikanta radcowskiego

27.05.2021

Torite Spółka Doradztwa Podatkowego Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach nawiąże stałą współpracę z aplikantem adwokackim lub aplikantem radcowskim.

            Zakres obowiązków Kandydata:

  • przygotowywanie pism procesowych z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, karnego, karnoskarbowego, opinii prawnych i podatkowych, umów handlowych;
  • sporządzanie skarg i odwołań w sprawach administracyjnych;
  • reprezentacja klientów przed sądami powszechnymi oraz administracyjnymi;
  • bezpośredni udział w spotkaniach z Klientami;
  • koordynowanie obsługi podmiotów gospodarczych.

            Wymagania:

  • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole;
  • komunikatywność i dobra organizacja czasu pracy;
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie przez kandydata prawa jazdy kat. B.

            Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Stała możliwość nauki i rozwoju oraz udział w szkoleniach;
  • Stabilne zatrudnienie i warunki pracy;
  • Forma współpracy do uzgodnienia;
  • Ciekawe i innowacyjne projekty;
  • Wsparcie kolegów i przełożonych.

CV wraz z oświadczeniem w zakresie przetwarzania danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego prosimy kierować na adres mailowy: kancelaria@torite.pl