Kancelaria Tusiński i Współpracownicy zatrudni aplikanta I lub II roku aplikacji radcowskiej

14.06.2016

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie pism procesowych w postępowaniach cywilnych i gospodarczych
- przygotowywanie analiz i opinii prawnych
- bieżące doradztwo na rzecz klientów Kancelarii
- zastępstwo na rozprawach
- przygotowywanie dokumentów korporacyjnych
- przygotowywanie umów.

Wymagania:
- ukończone studia na kierunku prawo
- bardzo dobra znajomość prawa cywilnego i prawa spółek
- bardzo dobra organizacja pracy
- sumienność, staranność i zaangażowanie w pracę
- umiejętność samodzielnej realizacji powierzonych zadań

Mile widziane:
- rozpoczęta aplikacja radcowska
- 1 rok doświadczenia zawodowego
- zainteresowanie prawem rzeczowym i prawnym aspektami dotyczącymi nieruchomości
- znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia w najważniejszych dziedzinach prawa,
- godziwe wynagrodzenie,
- pracę w przyjaznej atmosferze,
- możliwość pogodzenia pracy z aplikacją
- możliwość zachowania równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów (CV ze zdjęciem) na adres e-mail: kontakt@kancelariatusinski.pl.

Z góry dziękujemy za przesłane zgłoszenia.