Kancelaria Radcy Prawnego Sebastian Pikor nawiąże współpracę z aplikantem radcowskim I lub II roku

26.01.2017

W związku z dynamicznym rozwojem Kancelarii poszukuję aplikanta radcowskiego z doświadczeniem, chętnego do nawiązania stałej współpracy.

Wymagania:

- wiedza z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, upadłościowego oraz mile widziana wiedza z zakresu prawa podatkowego;

- samodzielność, zaangażowanie;

- uczciwość oraz kultura osobista;

- odpowiedzialność i sumienność w realizacji powierzonych obowiązków;

Mile widziana:

- znajomość języków obcych;

- doświadczenie w pracy kancelarii;

- umiejętność formułowania pism procesowych.

 Zakres obowiązków:

- sporządzanie dokumentów, pism procesowych, projektów umów, opinii prawnych,

- bieżąca pomoc pracownikom Kancelarii w zakresie prawnym,

- czynności biurowe i administracyjne.

Oferujemy:

- pracę w młodym i dynamicznym zespole;

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, w tym uczestnictwo w szkoleniach;

- stabilne warunki zatrudnienia.

CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji oraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: biuro@npkancelaria.com do dnia 15 lutego 2017 roku.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.