Kancelaria Radcy Prawnego poszukuje aplikanta radcowskiego

25.05.2017

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasza Bator z siedzibą w Krakowie specjalizująca się w obsłudze podmiotów gospodarczych w szczególności w zakresie prawa spółek, prawa gospodarczego, prawa podatkowego oraz w sprawach z zakresu prawa nieruchomości poszukuje aplikantów radcowskich celem nawiązania stałej współpracy.

OPIS STANOWISKA:

  • bieżąca obsługa korporacyjna spółek prawa handlowego,
  • udział w projektach dotyczących restrukturyzacji podmiotów gospodarczych i grup kapitałowych (przekształcenia, zmiany podmiotowe, zmiana struktury aktywów w ramach grupy)
  • wsparcie zespołu w realizowanych projektach,
  • redagowanie, analizowanie i opiniowanie umów,
  • sporządzanie różnego rodzaju dokumentów, w szczególności projektów umów, pism procesowych, w tym pozwów oraz wniosków w postępowaniu egzekucyjnym,
  • analiza prawna aktualnych przepisów, orzecznictwa i doktryny,
  • bieżąca obsługa kancelarii.

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego oraz prawa handlowego,
  • doświadczenie w obsłudze prawnej spółek prawa handlowego (w tym także w zakresie rejestracji zmian w KRS),
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, dokładność i skrupulatność,
  • dyspozycyjność,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane).

OFERUJEMY:

  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie merytoryczne w realizacji zadań,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie mailem CV na adres rekrutacja@kancelariabator.pl w terminie do 10.06.2017 r., z dopiskiem w temacie: „aplikant/aplikantka”.

Informujemy, że spotkania odbędą się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U.2016.922)”.