Kancelaria Radcy Prawnego poszukuje aplikanta radcowskiego.

19.04.2017

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania:

  • aplikant I/II roku aplikacji radcowskiej
  • znajomość prawa cywilnego, handlowego oraz postępowania cywilnego
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej oraz w prowadzeniu negocjacji ugodowych
  • zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • znajomość pakietu MS Office oraz programu Lex

Zakres obowiązków:

  • wsparcie dla prawników w zakresie prowadzonych spraw sądowych
  • przygotowywanie projektów pism procesowych
  • udział w rozprawach sądowych
  • przygotowywanie analiz prawnych, wyszukiwanie informacji
  • bieżący kontakt z sądami, urzędami i klientami

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w rozwijającej się kancelarii
  • czas pracy uwzględniający obowiązki związane z odbywaniem aplikacji
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • wynagrodzenie odpowiednie do doświadczenia i wkładu pracy

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie swojej aplikacji na adres: kancelaria@cialowicz.pl

Prosimy o dodanie zapisu:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).