Kancelaria Radcy Prawnego Iwony Trzósło nawiąże współpracę z Radcą Prawnym lub aplikantem radcowskim

01.04.2016

Kancelaria Radcy Prawnego Iwony Trzósło, świadcząca usługi prawne w środowisku podmiotów gospodarczych, jak również dla osób fizycznych, nawiąże współpracę z Radcą Prawnym lub aplikantem radcowskim.

Wymagania:

  • przynajmniej 2 lata doświadczenia zawodowego
  • specjalizacja w prawie gospodarczym, cywilnym i rodzinnym
  • umiejętność biegłego pisania i obsługi komputera w zakresie programów biurowych
  • znajomość systemów informacji prawnej
  • komunikatywność, obowiązkowość, zaangażowanie i sumienność
  • dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie dokumentów, pism procesowych, projektów umów, opinii prawnych
  • zastępstwo procesowe
  • udzielanie porad prawnych, spotkania z klientami

Oferujemy:

  • elastyczny grafik pracy, tj. praca w pełnym wymiarze pracy lub na pół etatu
  • przyjazną atmosferę pracy

Wymagane dokumenty:

  • CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji
  • list motywacyjny
  • wraz z ww. dokumentami proszę podać preferencje co do wymiaru pracy: pełen etat, pół etatu, praca zdalna

Zgłoszenia proszę kierować do 18 kwietnia 2016 roku na adres mailowy: pracakancelaria2015@interia.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelarię Radcy Prawnego jedynie w celu rekrutacyjnym.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania.