Kancelaria Radców Prawnych poszukuje aplikanta radcowskiego / prawnika

11.06.2021

Kancelaria Radców Prawnych Zofia Krok – Rafał Kopeć – Michał Krok sp. p.

poszukuje do stałej współpracy osoby na stanowisko:

aplikant radcowski / prawnik specjalizujący się w zakresie prawa cywilnego, w szczególności -ochrony dóbr osobistych, postępowania cywilnego, prawa gospodarczego i handlowego oraz prawa własności intelektualnej.

Miejsce pracy: Kraków, ul. Lipska 8.

Zakres obowiązków:

sporządzanie pism procesowych, wsparcie radców prawnych podczas reprezentacji klientów kancelarii przed sądami; bieżące wsparcie klientów kancelarii m.in. w zakresie prawa cywilnego, prawa własności intelektualnej, a także prawa spółek handlowych i prawa pracy; sporządzanie i opiniowanie umów i innych dokumentów;

Wymagania:

znajomość zagadnień związanych z obsługą prawną przedsiębiorców, doradztwem z zakresu prawa cywilnego i ochrony szeroko pojętych praw na dobrach niematerialnych, w szczególności dóbr osobistych osób fizycznych i prawnych; doświadczenie lub praktyka w pracy przy prowadzeniu spraw sądowych;
samodzielność i inicjatywa w pracy.

Oferujemy:

pracę w zespole gwarantującym zarówno specjalizację, jak i szerokie możliwości rozwoju zawodowego, udział w wielu ciekawych projektach z różnych dziedzin prawa, z naciskiem
na prawo i postępowanie cywilne oraz własność intelektualną; atrakcyjne i elastyczne warunki współpracy.

Rekrutacja składa się z dwóch etapów:
(1) przesyłanie zgłoszeń na adres: rekrutacja@krok-kancelaria.pl. Na zgłoszenia czekamy do dnia 18 czerwca 2021 r.;
(2) osoby, które będą spełniały wymagania określone w ogłoszeniu, zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

Administratorem danych jest Kancelaria Radców Prawnych Zofia Krok – Rafał Kopeć – Michał Krok sp. p. („Kancelaria”; adres: Lipska 8, 30-721 Kraków). Podanie danych jest dobrowolne, są one wykorzystywane w dla celów rekrutacji prowadzonych przez Kancelarię, na podstawie zgody lub na żądanie Kandydata (art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. f RODO). Dane mogą być przekazywane podmiotom, z pomocą których Kancelaria prowadzi rekrutację. Istnieje możliwość cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Dane przechowywane są do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).