Kancelaria Radców Prawnych Kania Stachura Toś s. c. z siedzibą w Krakowie zatrudni aplikanta radcowskiego

25.01.2016

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa prawna klientów kancelarii
  • opracowywanie pism procesowych
  • reprezentowanie klientów w postępowaniach przez sądami powszechnymi oraz sądami administracyjnymi
  • sporządzanie opinii prawnych
  • przygotowywanie, opiniowanie oraz negocjowanie umów

Wymagania:

  • rozpoczęta aplikacja radcowska (I lub II rok)
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy w kancelarii
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa cywilnego, administracyjnego, gospodarczego oraz procedury cywilnej i administracyjnej, a także prawa nieruchomości
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub j. niemieckiego
  • samodzielność
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres:  rekrutacja@kancelariakst.pl

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

* prosimy o zamieszczenie w treści przesłanych dokumentów następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."