Kancelaria Radców Prawnych Cyran Polak Spółka Partnerska zatrudni aplikanta/aplikantkę radcowską

07.06.2023

Zakres obowiązków: bieżąca obsługa prawna Klientów kancelarii – podmioty gospodarcze, os. fizyczne i instytucje, w tym sporządzanie projektów: opinii, pism procesowych, analiza umów, uczestnictwo w rozprawach w towarzystwie radcy prawnego lub samodzielnie z upoważnienia.

Mile widziana znajomość przepisów prawa cywilnego, administracyjnego, korporacyjnego. Wymagane: status aplikanta radcowskiego; znajomość języka angielskiego.

Ze względu na przepisy dot. radców prawnych ogłoszenie nie jest skierowane do aplikantów adwokackich.

Oferujemy umowę w pełnym lub niepełnym wymiarze pracy. Możliwa praca w części hybrydowa.

Oczekujemy samodzielności, ale zapewniamy duże wsparcie w realizacji zleconych zadań. Mile widziane doświadczenie w pracy kancelarii.

CV proszę przesyłać na adres: kancelaria@cyranpolak.pl

www.cyranpolak.pl

Każde zgłoszenie musi zawierać klauzulę o zgodzie kandydata na przetwarzanie osobowych do celów rekrutacji, zgodnie z poniższą formułą: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji.”